Main Menu

Notice: Undefined offset: -1 in /home/pasazmuzea/domains/pasazmuzealny.pl/public_html/components/com_sobipro/router.php on line 90

Login Form

Spotkanie organizacyjne "Kręgu Młodych Miłośników Starego Torunia"

Muzeum Okręgowe w Toruniu serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych (od VI klasy), gimnazjów i szkół średnich do uczestnictwa w Kręgu Młodych Miłośników Starego Torunia.

Zapraszamy na bezpłatne spotkania we wszystkich oddziałach Muzeum:

- Ratusz Staromiejski

- Dom Mikołaja Kopernika

- Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów

- Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą

- Muzeum Toruńskiego Piernika

- Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika

Proponujemy zwiedzanie wystaw stałych i czasowych oraz udział w różnorodnych warsztatach i zajęciach. Oferujemy uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach muzealnych (np. Noce w Muzeum), wernisażach, pokazach oraz spotkaniach ze znanymi ludźmi kultury i sztuki. Dajemy możliwość zdobycia szerokiej wiedzy z zakresu historii i sztuki, zapoznania się z zasadami funkcjonowania instytucji kultury oraz poznania muzeum „od kuchni”. Na pierwsze spotkanie organizacyjne zapraszamy 27.10.2017 r., do Sali Kinowej Ratusza Staromiejskiego, godz. 15.30. Szczegółowych informacji udziela Dział Edukacji Muzeum Okręgowego w Toruniu pod numerem telefonu (56) 66 05 632 oraz adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.