Main Menu


Notice: Undefined offset: -1 in /home/pasazmuzea/domains/pasazmuzealny.pl/public_html/components/com_sobipro/router.php on line 90

Login Form

Newsletter Muzeum Tatrzańskiego 12-18.02.2018

FERIE Z KULTURĄ W MUZEUM TATRZAŃSKIM TRWAJĄ!


Zapraszamy serdecznie dzieci z rodzicami do udziału w warsztatach i spotkaniach w każdy poniedziałek, środę, czwartek i piątek do 25 lutego!
"OTO CZŁOWIEK. MALARSTWO MARKA ŻUŁAWSKIEGO" Galeria Władysława Hasiora Wystawa przedstawia część bogatej kolekcji prac artysty należącą do Muzeum Tatrzańskiego. Marek Żuławski (1908-1985) przez większą część życia mieszkał i pracował w Londynie, gdzie zdobył uznanie w tamtejszym środowisku artystycznym. Jego dzieciństwo upłynęło jednak w Zakopanem i dlatego zawsze czuł się związany z Tatrami i Podhalem. Stąd obecność bogatego zbioru jego prac w Muzeum Tatrzańskim. Wystawa potrwa do 15 kwietnia 2018 roku.
ZAPRASZAMY NA NASZE WYSTAWY CZASOWE Polecamy Państwa uwadze nasze wystawy czasowe: wystawę karykatur Kazimierza Sichulskiego z kolekcji Stanisława Karpowicza w Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba, wystawę "Nie tylko Morskie Oko. Obrazy Stanisława Gałka z daru Anny Olszewskiej" oraz wystawę "Kapliczki. Szlakiem Wojciecha Kułacha-Wawrzyńcoka w Galerii Sztuki XX wieku w willi Oksza.