Main Menu


Notice: Undefined offset: -1 in /home/pasazmuzea/domains/pasazmuzealny.pl/public_html/components/com_sobipro/router.php on line 90

Login Form

Newsletter Muzeum Tatrzańskiego 26.02-4.03.2018

2 marca 2018 (piątek) , godz. 18.00 Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Muzeum Tatrzańskiego poświęconej twórczości Bogusława Bachorczyka i Zbigniewa Sałaja „W Poczekalni”. Artyści zapraszają na przerwę w podróży do swojej poczekalni. Na co czekają? Wciąż na wszystko, w swojej poczekalni-pracowni, zafascynowani od lat zmienną, czasami kapryśną dynamiką procesu tworzenia dzieła. Wystawa powstała we współpracy z BWA w Tarnowie i Małopolskiej Fundacji Muzeum Sztuki Współczesnej, kuratorami wystawy są Agnieszka Jankowska-Marzec oraz Julita Dembowska.
POLECAMY NASZE WYSTAWY CZASOWE
Zapraszamy serdecznie na  nasze wystawy czasowe: wystawę karykatur Kazimierza Sichulskiego z kolekcji Stanisława Karpowicza w Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba, wystawę Muzeum Tatrzańskie na górskim szlaku, która jest prezentowana obecnie w Schronisku PTTK na Hali Gąsienicowej oraz w Schronisku PTTK nad Morskim Okiem oraz wystawę Magia Nart, którą można ogladać w Schronisku PTTK w Dolinie Roztoki.